#everymovewecare / Składowa.MED / ortoteam.pl

Zabiegi wykonywane za pomocą

urządzeń marki Indiba S.A.

Działanie terapii polega na zwiększeniu wymiany jonowej i poprawie funkcjonowania błony komórkowej. Próbując to wyjaśnić w możliwie prosty sposób musimy wiedzieć, że na błonie (ścianie) każdej komórki, z której zbudowany jest nasz organizm występuje różnica potencjałów elektrycznych. Dzięki temu komórka może pochłaniać substancje jej do życia potrzebne i wydalać zbędne. Kiedy dojdzie do zaburzenia w różnicy potencjału komórka nie dosyć, że się nie odżywia prawidłowo ale, także ulega zatruciu produktami przemiany materii.

Zabiegi wykonywane z wykorzystaniem technologii Indiba przywracają prawidłową relacje, a to z kolei optymalizuje funkcjonowanie komórki i znacznie przyspiesza naturalne procesy gojenia i regeneracji tkanek. System Proionic działa na wybrane grupy białek i poprawia ich metabolizm poprzez stymulację jądra komórkowego. W wyniku przyspieszenia procesów na poziomie komórkowym, przyspieszone są procesy regeneracyjne całych tkanek objętych terapią.

Wskazania do wykonania zabiegu

Leczenie obrzęku pooperacyjnego

Nasze doświadczenia kliniczne podczas pracy z pacjentami świeżo po zabiegach operacyjnych pokazują efekty w walce z obrzękiem pooperacyjnym. Zabiegi operacyjne na kolanie lub stopie mogą powodować powstanie dużego obrzęku. Często nawet jedna sesja redukuje go o kilka centymetrów w obwodzie.

Zalety stosowania terapii

Czas trwania zabiegu

Zabieg trwa około 45 minut i nie jest bolesny.

 Cennik usług

Cena jednego zabiegu

180 zł / zabieg

  • Zabiegi wykonywane za pomocą urządzeń marki Indiba S.A.