#everymovewecare / Składowa.MED / ortoteam.pl

Marta Wasilewska

mgr
fizjoterapeutka

Specjalizuje się w:

Kilka słów o mnie

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. O wyborze kierunku studiów zadecydowało zamiłowanie do uprawiania sportu oraz chęć niesienia pomocy Pacjentom. 

W pracy zawodowej przykładam ogromną wagę do poznania i zrozumienia istoty problemu a następnie podjęcia właściwych działań terapeutycznych. W trosce o największe dobro Pacjenta kieruję się indywidualnym doborem zabiegów uwzględniając potrzeby oraz oczekiwania. 

Podczas pracy wykorzystuję elementy edukacji by wyznaczyć cel terapii, motywuję by zaszczepić w świadomości Pacjenta drzemiący w nim potencjał, następnie rzetelnie informuję o formie i przebiegu działań terapeutycznych.  Za cel stawiam sobie pomoc w odzyskaniu zdrowia, pełnego komfortu życia a także maksymalnej sprawności fizycznej.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę i doświadczenie zdobyte na licznych kursach, warsztatach i sympozjach naukowych ( członek PTA ). 

Do nieustannego rozwoju motywuje mnie zaufanie Pacjentów i od ponad 15 lat pracy zawodowej chęć ciągłego poszerzania horyzontów.

Na moją pomoc mogą liczyć osoby po przebytych urazach i kontuzjach, osoby z dysfunkcją narządu ruchu,  po operacjach ortopedycznych stawów obwodowych w tym po endoprotezoplastyce stawów kolanowych i barkowych, sportowcy oraz osoby aktywne zawodowo.

 Cennik usług

180 zł / wizyta

  • Wizyta fizjoterapeutyczna